Скільки Отримують It-фахівці: Hr, Product Supervisor, Cto

Якщо можливо, варто навчитися ним користуватися, наприклад пройти курс про Github на Udemy. Як світчерка, я знаю, які ресурси допоможуть увійти в професію м’яко та не перегрітися на початку. Щодня ми можемо надсилати вам вакансії за запитом «Project manager» на ел. Найчастіше РМ працюють в аутсорсингових компаніях (59% проти 45% з-поміж усіх IT-спеціалістів) та дещо рідше в продуктових (27% проти 36%). Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

заробітна плата Technical Project Manager

Можливість впровадити новий напрямок, канал чи ініціативу, запропонувати ідею нового продукту й зібрати команду, щоб бізнес заробив більше. Вилка зарплат РМ-ів, за даними dou.ua, дуже широка — все залежить від досвіду та кваліфікації кандидата. Загалом цю професію варто розглядати як надбання на все життя, адже навички проєктного менеджменту змінюють мислення та якісно впливають на бачення процесів у бізнесі та роботі. Проєктний менеджмент — це про ініціативність, емоційний інтелект і лідерство нового часу. Якщо ви ризикнете й почнете свій шлях у цьому напрямі, то отримаєте більше, ніж просто нову професію.

Project Supervisor В It: Хто Він Та Скільки Заробляє Аналітика Dou

Наприклад, зараз є ресурси, де можна легко знайти ментора, як-от Projector Mentorship Platform та TheWays. Компанія була зацікавлена у зрощуванні власних кадрів, а мене мотивувала можливість реалізувати лідерські якості та бути причетною до масштабних проєктів. Для переходу мені знадобилося приблизно два місяці.

Профільний портал DOU оприлюднив чергове дослідження щодо зарплат у сфері IT. Цього разу експерти визначили зарплатний рівень у Project Manager. Опишіть свій досвід і навички — це підвищить ваші шанси одержати роботу мрії.

Набагато легше підніматися кар’єрними сходами й заробляти більше, якщо робота приносить задоволення. Тільки 6% не мають вищої освіти (3% ще вчаться). Висока частка тих, хто має дві вищі освіти або науковий ступінь (16%, серед ІТ-спеціалістів загалом таких 9%). Вища частка таких людей лише серед СТО (24%). Здобували вищу освіту вони, як правило, у тих самих університетах, що й інші ІТ-спеціалісти, хоча з-поміж них дещо нижча частка випускників КПІ (6% проти 12% серед усіх ІТ-спеціалістів). У середньому ці фахівці у Україні заробляють близько 863,16 ₴ за годину.

Зарплати Project Supervisor It У Україні Поширені Запитання

Щоб стати хорошим менеджером, потрібні різні скіли — від уміння домовлятися до майже медичної скрупульозності. Тому серед менеджерів IT-проєктів можна зустріти колишніх медиків, трудівників авіації чи діджитал-полів. Технічний бекграунд відіграє роль в роботі РМ-а, але не обов’язковий, тоді як без технічної експертизи буде нелегко управляти IT-проєктами. Повна зайнятість, Remote, оффер без тестового завдання, бізнесу вже 10+ років, робота в галузі FinTech. Prof-IT — це продуктова, високотехнологічна компанія, що веде паралельно більше десятка довгострокових проектів. Оплачувана відпустка та лікарняний, щоквартальний перегляд ЗП.

заробітна плата Technical Project Manager

Однак це число залежить від конкретного досвіду та навичок Technical project supervisor. Найпростіше — запитати у вашій компанії, чи потрібен такий спеціаліст, чи є кар’єрна мапа, яка підтримує фахівців у переході в інші професії. Можливо, вам запропонують взяти участь у роботі над якимось проєктом у вільний від основної діяльності час. У середньому проєктні менеджери отримують від 500$ до 3000$.

Зарплата Project Supervisor

Середня заробітна плата Project Manager у грудні 2020 року становила дещо нижче від середньої для всіх ІТ-спеціалістів – це 1700 доларів. У той же час середня заробітна плата щодо ІТ-спеціалістів складає 2 тисячі доларів. Також цікаво, що частка жінок у цій сфері суттєво вища, ніж у середньому серед ІТ-спеціалістів.

Зарплати РМ з хорошою англійською збільшувалися швидше минулого року, якщо порівнювати з тими, в кого англійська гірша. У тих, хто знає англійську на просунутому рівні або краще за середній рівень, медіанне зростання зарплати торік становило $300, на середньому рівні чи гірше — лише $200. За даними DOU, проєктні менеджери — третя за чисельністю спеціалізація в українському ІТ (після розробників і тестувальників). Заробляють вони в середньому 2100$ на місяць, а світчнутися в проджекти можна з будь-якої професії. Що це за робота і як стати Project Manager, розповідає Юлія Мазур, Project Manager у GlobalLogic, що сама свого часу була світчеркою, але вже 4 https://wizardsdev.com/ роки працює менеджеркою проєктів в ІТ.

заробітна плата Technical Project Manager

Для мене ще дуже важливою є корпоративна культура. Це широке поняття, але загалом потужний диференціатор. Початківець може отримувати four hundred $, але брати участь у перспективному проєкті, що дасть йому в майбутньому більше профіту, ніж від рутинної роботи за 600 $. Продовжуючи, ви приймаєте правила сайту та політику конфіденційності. Зарплати РМ найнижчі серед ІТ-спеціалістів, які координують виконання проєктів.

Читайте також попередні матеріали з циклу про зарплати розробників, тестувальників та інших технічних і нетехнічних спеціалістів. Більшість сучасних PM&rashquo;ів – це люди, які раніше працювали програмістами чи тестувальниками. Згідно з дослідженнями, які проводить сайт ДОП, середній вік проектного менеджера – 28 років, а його зарплата – $2000. Я й досі проходжу навчання в залежності від викликів та посади, яку обіймаю. Наступним етапом у моєму розвитку буде навчитись основам програмування, щоб зробити крок до Delivery Manager та бути on the identical page з розробниками продукту.

  • Також цікаво, що частка жінок у цій сфері суттєво вища, ніж у середньому серед ІТ-спеціалістів.
  • Підписуйтеся на Telegram-канал «Редакція DOU», щоб не пропустити нові випуски аналітики.
  • З додаткових варіантів можна консультувати бізнеси, що не потребують штатного проджект-менеджера, але яким потрібно розробити план запуску проєкту та координувати його реалізацію.
  • Можливо, вам запропонують взяти участь у роботі над якимось проєктом у вільний від основної діяльності час.
  • У список найкращих міст з найвищими зарплатами входять Україні.

Найбільше — у керівників компаній, РМ високого рівня, фахівців з DevOps/SRE і Data Science. Найчастіше зростання стосувалося Senior і Lead. З додаткових варіантів можна консультувати бізнеси, що не потребують штатного проджект-менеджера, але яким потрібно розробити план запуску проєкту та координувати його реалізацію.

Середня Зарплата Для Technical Project Manager По Регіону

За four роки в професії я змінила 3 компанії, і зараз працюю з одним із найскладніших і водночас найцікавіших проєктів — продуктом для глобального ринку для клієнта з Японії. Взагалі, по бонусам все стало дуже персонально, й марно приходити до всіх менеджерів з одним універсальним набором. Business Analyst вакансії Комусь важливий вигляд з вікна офісу та зручність робочого місця, а комусь лише віддалена робота й оплата дорогого навчання. Крім зарплати, РМ-ів заманюють хорошим офісом близько до метро або гнучким графіком на віддаленні, абонементами до фітнес-залів, медичною страховкою або перспективами переїзду.

заробітна плата Technical Project Manager

Цінними також будуть знання й практичний досвід використання трекінгових систем. Найрозповсюдженіші серед проєктних менеджерів — це JIRA та Azure DevOps. Можна самостійно затестити ці програми чи пройти відповідний курс, наприклад Jira for newbies на Udemy. Прямо зараз — гарний час розпочати кар’єру в IT. Від Junior до Senior і Head of Department — знайти потрібного спеціаліста на IT-позицію, а головне, утримати його, стає все складніше. Традиційно високі зарплати у фахівців DevOps ($3500, +$300 за останні пів року) і SRE ($4250, +$1250), DBA ($3285).

Середня зарплата Product Designers за пів року зросла на $350 — до $2850. В першу чергу це торкнулося фахівців рівня Middle (+$600) і Senior (+$500) і меншою мірою лідів (+$100). Проджект-менеджер в IT керує проєктом, фокусуючись на досягненні результатів, узгоджених із клієнтом на початку роботи. За ними йдуть фахівці з Data Science ($2830, +$380 за пів року), Big Data ($2650, мінус $550), Machine Learning ($2500, +$400), а також бізнес-аналітики ($2415, +$265). Зарплати українських IT-фахівців — як технічних, так і нетехнічних спеціальностей — продовжили зростати в другій половині 2021 року.

Щодня ми можемо надсилати вам схожі вакансії на ел. Представляємо черговий матеріал з циклу статей про зарплати — хто такі та скільки заробляють українські Project Managers. Перед інтерв’ю раджу більше дізнатися про компанію та підготувати запитання рекрутеру. Щоб зберегти вакансію, треба увійти або зареєструватися.

Leave a Reply